Czy masturbacja świecą powoduje problemy z oddawaniem moczu?

Witam. Od kilku miesięcy masturbuję się świecą. Od trzech tygodni nie mogę oddać moczu do końca - to uczucie, jak gdyby coś jeszcze zostawało. Byłam na pogotowiu dwa razy i przepisano mi Cipronex. Nie pomógł. W między czasie zaczął mnie też boleć jajnik, ale po wizycie u ginekologa okazało się, że to pierwsza "prawdziwa" owulacja. Co do problemu z oddawaniem moczu - kazała poczekać na posiew Wynik przyszedł - bakteriuria ujemna. Czy masturbacja świecą może mieć związek z tymi dolegliwościami?
Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może mieć związek jeżeli jest zależność czasowa, jeżeli takie objawy są a badania nie wskazują na infekcje wskazana wizyta u urologa