Czy moja wątroba jest w dobrym stanie?

witam choruje na WZJG, od 2 lat biore asamax 500,4,tab na dzien .Od 3 tyg.pobolewa mnie po prawej stronie jak by watroba pod zebrami i pod prawom lopatkom przy zchylaniu czuje uwieranie. Zrobilem proby watrobowe bylem z wynikami u lekarza wyszlo wszystko ok lekarz zbadal brzuch i swierdzil ze to od kregoslupa i masc przepisal.mam pytanie czy przy prawidlowych probach watrobowych watroba moze chorowac bylem z tym u lekarza juz 2 razy i zapewnial mnie ze to napewno nie watroba na jakie objawy zwrocic uwage zeby nie przeoczyc chorej watroby prosze o rade pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać badanie usg jamy brzusznej. a co do prób wątrobowych to co dokładnie zostało oznaczone i jakie były wyniki? jaka dieta jest prowadzona? jaką prace Pan wykonuje?