Czy niski poziom hormonu tarczycy ft4 może objawiać się zmęczeniem, osłabieniem i złą pracą jelit?

Witam czy poziom przy dolnej granicy hormonu tarczycy ft4 może objawiać się zmęczeniem, osłabieniem, złą pracą jelit, znacznym chudnieciem, powiększoną szyją znacznie z lewej strony i niewielkim bólem języka i gardła po lewej stronie i suchym kaszlem? ból promieniujacy do ucha zwiększa się przy pochyleniu dołączam zdjęcie języka bo mam na nim jakieś miękkie guzki do końca języka. https://zapodaj.net/c46f655a9673d.jpg.html Ft3 III GEN 4.58 FT4 II GEN 12. 88 TSH III GEN 3.030

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie. Konieczne jest diagnostyka powyższych dolegliwości. Sądzę że może być wskazane USG szyi a przede wszystkim konieczne jest wykonanie Podstawowych Badań laboratoryjnych