Czy Persen może powodować duszności?

Mam pytanie apropo leku Persen fortebiore to 3 razy dziennie bo mam na tle nerwowym arytmie leki niepokój a ostatnio i dusznosci które zdarzają się rzadko szczególnie kiedy mam zamknięte okno śpię w małym pokoju ale mam wyłączony grzejnik wyniki hormonów i tarczycy w porządku...niepokoje mnie te dusznosci czy to może być spowodowane lękiem Larsen forte?? Pije też herbatki ziołowe...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć