Czy podwyższone monocyty mogą mieć związek z wypadaniem włosów?

Witam, 5 mscy temu zaczely mi wypadac wlosy w duzych ilosciach. Uspokoilo sie to samoistnie tydzien temu jednak zaczely sie problemy skorne. Zbadalam hormony w fazie lutealnej: prolaktyna podwyzszona 738.9, progesteron zanizony 1.42, androstendion podwyzszony 4.246, estradiol podwyzszony 1316. Dodatkowo z morfologii podwyzszone monocyty (13.1). Tsh, ft3, ft4, testosteron , dhea-s pozostale wartosci z morfologii w normie. Czy to cos powaznego?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm i bez poznania stopnia ich przekroczenia nie można dokładnie się wypowiedzieć. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza endokrynologa.