Czy powinnam zmienić soczewki?

Witam, mam 22 lata i od 8 lat noszę soczewki -4,0 niewielki astygmatyzm. Czasami zdarza mi się zasnąć w soczewkach (krótkie drzemki ok. 2 godzin) Problem w tym, że gdy się obudze bardzo boli mnie głowa zazwyczaj po obu stronach głowy. Bardzo proszę o informację co może być przyczyną i czy powinnam zmienić soczewki. Pozdrawiam, Asia

Lek. Tomasz Budlewski

A czy bez spania w soczewkach tez są takie objawy ? Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i wstępna diagnostyka