Czy spożywanie glutaminy może pomóc w rekonwalescencji po usunięciu raka jelita?

Czy spożywanie glutaminy może pomóc w rekonwalescencji po usunięciu raka jelita, i ogólnie w lepszej regeneracji chorego.

Witam serdecznie,

niestety nie ma badań jednoznacznie potwierdzających skuteczność działania glutaminy w chorobach jelit.

Pozdrawiam,
mgr dietetyki Natalia Główka