Czy sympatektomia piersiowa jest w Polsce nadal refundowana na NFZ?

Witam, Chciałabym sie dowiedzieć czy sympatektomia piersiowa jest w Polsce nadal refundowana na NFZ i jeżeli tak to gdzie?

Szanowna Pani, myślę że najlepiej dowiadywać się u źródła. Proszę spytać się w NFZ, ja niestety nie mam takiej wiedzy. Serdecznie pozdrawiam