Czy te stwardnienia się wchłoną?

Po wstrzyknięcie kwasu w bruzdy nosowo wargowe po tygodniu nadal czuję jakby sztywne implanty, ktore wplywaja negatywnie na mimike. Czy te stwardnienia sie wchloną?

Dzień dobry, niektórzy Pacjenci podają takie objawy po wypełnieniu bruzd kwasem hialuronowym. Objawy takie powinny minąć po kilku dniach. Uważam, że dobrze dobrany preparat (o odpowiedniej gęstości) i podany w odpowiednie miejsce nie powinien przyspażać takich probemów. Jeśli objawy utrzymują się u Pani dłużej należy zastanowić się czy peprarat nie został podany za płytko.
Pozdrawiam.