Czy te wyniki badań hormonów tarczycy są niepokojące?

Czy te wyniki badań hormonów tarczycy są niepokojące? TSH - 0,460 (0,270 - 4,200) F-T4 - 1,07 (0,93 - 1,71) F-T3 - 2,45 * (2,57 - 4,43) Wynik żelaza mam ponad 100, a ferrytyny 41,96 - w normie. Od 3 miesięcy wypada mi dużo włosów (codziennie), mam cały czas zaparcia (a sporadycznie zdarzają się biegunki), bulgotania w brzuchu. W styczniu miałam TSH 0,14 oraz F-43 1,45 - podczas brania glikortykosteroidów w szpitalu. Po kontroli za 3 tygodnie miałam już wyniki w normie, ale pojawiły mi się wszystkie wyżej wymienione objawy, które do dziś się utrzymują.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować wypadające włosy z dermatologiem. Przydałoby również się wdrożenie ogólnointernistycznej diagnostyki u Pani.