Czy wlewki dopęcherzowe mogą pomóc w hamowaniu raka?

Mam pytanie, czy wlewki do pęcherzowe mogą pomóc w zachamować rozwój raka.Mój tato ma raka pęcherza a nie moze poddać sie operacji bo ma chore serce ,czy takie wlewki mu nie zaszkodzą jeszcze bardziej?w tej chwili czuje sie dobrze,gdyby nie wiedział że ma raka to prowadziłby normalny tryb życia.

Witam ,nie wiem o jakich wlewkach Pani mówi!? Myślę, że te wlewki zlecił specjalista , a nie "sąsiad"!!!??? Proponuję pozostawać pod opieka specjalistów!!! z.żurawski