Czy z takim wynikiem powinnam zrobić jeszcze badanie ft3, ft4 i anty TPO?

Witam, Z powodu wysokiego TSH (3,2), endokrynolog przepisał mi letrox 25- pół tabletki 1x dziennie. Po 3 miesiącach przyjmowania, poziom TSH podskoczyl do 4,3. Wybieram się do lekarza na wizytę kontrolną. Czy z takim wynikiem powinnam zrobić jeszcze badanie ft3, ft4 i anty TPO? Czytałam, że podczas leczenia nie należy monitorować stężenia przeciwciał.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli kiedyś już były wykonywane przeciwciała, teraz nie ma konieczności ich kontroli.
Pozdrawiam