Czym jest spowodowany ból zęba leczonego kanałowo?

Witam ;) mialm Ok tygodnia temu robiłam lewa siódemkę kanałowo tzn była to pierwsza wizyta i teraz przy drugiej mamy wypełniać kanały pod mikroskopem. Dodam ze ząb nie był mątwy wiec po pierwszej wizycie trochę bolał. Dokładnie w czwartek ząb znowu się odezwał nie boli przy jedzeniu tylko promieniuje na inne żeby i czuje mrowienie od czasu do czasu. We wtorek mam dopiero wizytę u Pani stomatolog czym jest to spowodowane ? Jakie tabletki brać przeciwbólowe ?

Leczenie jest w trakcie i takie dolegliwości mogą mieć miejsce - należy o tym poinformować lekarza.Można stosować dowolny środek przeciwbólowy.