Dlaczego mam asymetrię twarzy?

Witam. Mam pytanie mam 25 lat. Od pewnego czasu zauważyłem asymetrycznosc mojej twarzy( wiem że każdy człowiek jest asymetryczny) jednak w moim przypadku uważam że jest to dosyć widoczne. Kiedy patrzę w lustro z jednego " pół profilu " wyglądam sporo inaczej niż z drugiego " pół profilu " - tak samo jest że zdjęciami A także nawet w kamerze nagrywajac filmik. Uważam że jest to spora różnica wizualna. Podejrzewam że mogę miec plagiocefalie ponieważ jak podniosą głowę do.gory przy lustrze z jednek strony głowa jest bardziej wypukla niż z drugiej - mam też krzywy zgryz. Czy możliwe że poprzez właśnie ta plagiocefalie mogę mieć tak.odmienne polprofile twarzy? I czy w takim wieku można Jeszczeto jakoś leczyć ? Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . I wdroży odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.