Dlaczego poziom TSH się nie zmniejszył?

Witam Badałam hormon tarczycy TSH 08 stycznia 2016 roku i miałam wynik: 4,265 U/mL,przy min. 0,340,a max 5,600.Zrobiłam ponownie 28.12.2016 i mam:2,188,przy min.0,390,a max.5,330.Nie wiem czemu tak się nagle zmniejszyło?Nie zażywam żadnych leków!. Czy powinnam wykonać jeszcze jakieś dodatkowe badania?,bo jedna pani zasugerowała mi,ze dziewczyna w młodym wieku tak jak ja (27lat) powinna mieć TSH do 1,5.Nie wiem co mam myśleć,stąd pytanie

Lek. Tomasz Budlewski

A czy są jakieś objawy? Proponuje udac się do lekarza rodzinnego