Dodatni wynik hemoglobiny i kwasu askorbinowego w moczu

Witam Chciałabym zapytać, co oznacza dodatni wynik hemoglobiny i kwasu askorbinowego w moczu? W komentarzu badania widnieje napis -poza zakresem Natomiast w badaniu krwi HCT 36.9% jest oznaczone jako niskie (L) mimo, że HGB to 12,3g/dl i żelazo 113ug/dl. Dodam, że do badań skłoniły mnie omdlenia którym towarzyszy puls ponad 100 i częste drętwienie kończyn. obecnie jestem na urlopie w Polsce i szukam jakiegoś sensownego wyjaśnienia dla tych dolegliwości. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.