Drżące powieki przy zamkniętych oczach

Mam 38 lat. Ostatnio mama odkryła u mnie drżące powieki przy zamkniętych oczach. Zrobiłem kompletny jonogram i jego wszystkie składniki wyszły w normie. Nadmienię, że od 15 lat co pół roku jestem na wizycie u tyreologa (choroba gravesa-basedowa). Poza tym leczyłem się na nerwicę lękową. Co może być przyczyną drgających powiek i czy to jest normalne? Co jeszcze należy sprawdzić, zbadać?

Witam,
nie można na "zawołanie"aż tak uspokoić mięsni oczu,by nie drgały powieki.Nie wiemy więc,w jakich warunkach powstał niepokój mamy.Pytanie ode mnie:co Pan zrobił z problemem swojej nerwicy,gdyż ma ona wiele wspólnego z chorobą basedowa i uspokojenie ma w tym przypadku zasadniczą rolę.Lekarze proponują często równoległe wizyty u psychiatry,natomiast może Pan skorzystać z pomocy psychologicznej ,terapeutycznej itp,do której bardzo zachęcam.
Pozdrawiam serdecznie