Drżenia i kołatanie serca a możliwe przyczyny

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące drżenia,kołatania mieśni w okolicy serca. Myśle że, to nie serce bo puls zostaje bez zmian. czy mam iść do lekarza? powinienem się tym martwić? dodam że problem pojawił się dzisiaj o koło godziny 14. pozdrawiam
Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę by było to cos poważnego, jesli problem będzie się powtarzał prosze wtedy udac się do lekrza.