Erytrocyty w moczu u dziecka 4-letniego

ERYTROCYTY W MOCZU. WITAM, MAM PYTANKO W GRUDNIU, STYCZNIU I TERAZ ROBIŁAM CÓRCE (LAT 4) BADANIE MOCZU I WE WSZYSTKICH WYCHODZĄ JEJ ERYTROCYTY ŚWIEŻE 1-4W POLU WIDZENIA I KREW 10ERY/UL, INNE WYNIKI SĄ OK. CZY TO COŚ GROŹNEGO I JAK TO LECZYĆ BO TO JUŻ 3 MIESIĄCE. JAK CÓRKA MIAŁA 1 ROK TO MIAŁA ROBIONE USG BRZUCHA I NIC NIE WYKRYTO.CZY TO USG TRZEBA POWTÓRZYĆ?
Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje sie zwrocic do pediatr ktory zan codzien pani dziecko ,analiza badan bez znajomosci pacienta mija sie z celem