Fioletowe plamy na palcach u stóp

Witam, Od tygodnia zauważyłam na dużych palcach u stóp pod pazurami fioletowe plamy znajdują się one na obu palcach u obu stóp mniej więcej w ty samym miejscu o tej samej wielkości tak jak by sińce, Ale nie uderzyłam się, nie boli i nie swędzi, na początku myślałam że złapałam grzybice ale to nie możliwe chyba bo innych objawów nie mam. Proszę o rade z czym to może być związane.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to wynik infekcji grzybiczej.