Czerwone i białe plamy przy pachwinach

Witam, zauwazylem dwa dni temu zmiany skórne przy pachwinach. Czerwone i biale plamy( biale z łuszczącą się skórą). Nie swędzi ani nie piecze po prostu jest. Obawiam się że może to być grzybica... Mam 19 lat. Jestem obecnie w Holandii i kontakt z dermatologiem raczej nie wchodzi w gre, czy znajdzie się jakis sposób aby się tego pozbyć?

Witam serdecznie. Rzeczywiście, prawdopodobnie jest to związane z infekcją grzybiczą. Konieczne jest zastosowanie maści przeciwgrzybiczej. Polecam wizytę w aptece. Możliwe ze któraś maść jest tam dostępna bez recepty. Polskie maści to np. Tribiotic lub pimafucort.