Foci adenocarcinomatosi po usunięciu fragmentu esicy

Witam, mialem wycin. fragment jelita 16cm esicy i odbytnicy dostalem wyniki badań histo. Proszę o interpretacje wynikow i dalsze rokowania. Rozpo: Foci adenocarcinomatosi- status post chemioterapian,exulceratio(naciek nowot. Obecny w tkan.tlusz. Ciecia blizsza ognisk nowot. Nie znale. Ciecia dalsza ognisk nowot. Nie znal, margines radialny ok1cm bez zmian ognisk nowt.nie znale. Miejsce podwiazania naczyń hyperemia ognisk nowot.nie znal. Wezly chlo. przebadano 12 węzłów w 1 carcinoma metastaticum
Lek. Tomasz Budlewski

stwierdzono jeden przerzut do węzła chłonne go. czy było wykonane badaniu CT jamy brzusznej . bez zapoznania się z dokumentacją ciężko jest wypowiedzieć cos wiecej