Gdzie udać się z ropniem na wątrobie?

Witam pana. moje pytanie brzmi nastepujaco.U mojego taty 51 l.w tamtym roku stwierdzono ropnia na wntrobie..Lekarze oczywiscie zwlekali z tym problemem pewnego dnia dostal boli brzucha trafil do szpitala to lekarze stwierdzili wyrostek ale oczywiscie mylili sie, bo to pekl ropien i mial zakazenie otrzewnej o mala nie przeplaciL tego zyciem.ale po wszystkich badaniach znowu stwierdzono 18mm jakiegos guza ilekarze przypuszczaja znowu ropnia.CZY PAN MOZE NAM POMOC?PROSZE ODP GDZIE MOZEMY SIE UDAC

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy skonsultować się z hepatologiem. Po badaniu klinicznym i przeanalizowaniu dotychczasowej dokumentacji medycznej, lekarz zdecyduje o kolejnych etapach bardziej szczegółowej diagnostyki - tomografia komputerowa?biopsja?powtórne USG?