Gorączka, katar i kaszel u dziecka

Potrzebuje pomocy mój synek ma skonczone 10 mcy od 4 dni gorączkuje kaszle i ma katar byłam z nim u lekarza w piatek i kazal podawać calcium nurofen na temp. i sinecod na kaszel ale nic nie pomaga dziecko ciągle płacze gdy kaszle ciężko oddycha poza tym ma biegunke równiez od kilku dniu ponieważ ząbkuje kupa była normalna wiec mnie nie niepokoiła ale od rana zrobił 4 rzadkie kupy a teraz pojawiła sie zielona dosłownie woda. do tego nie chce pic karmie go jeszcze piersia ale tez nie chce pic.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie mozna coś wiecej powiedzieć.