Hemoroidy odbytu oraz uczucie pieczenia i bólu

witam mam problem z hemoroidami odbytu,ktore dosc czesto wypadaja .przyjmowalam czopki i mascie ,pomagaly ,ale problem powracal.czasem mam uczucie pieczenia i bol ,nie ktwawia i nie ma zadnej wydzieliny.chcialam prosic o rade do jakiego lekarza powinnam sie udac.z gory dziekuje

Najlepiej w tej sprawie udać się do proktologa, którym jest chirurg ogólny specjalizujący się w chorobach odbytu i odbytnicy. W Pani przypadku jedynie skutecznym sposobem leczenia może okazać się leczenie operacyjne skoro zachowawcze nie przynosi efektu.