Interpretacja wyniku P/c przeciw Fasciola hepatic

Dzień dobry,proszę o interpretację wyniku P/c przeciw Fasciola hepatica.WYNIK. !1:<40 zakres referencyjny 1:<40 czy to znaczy że wynik jest ujemny? i co oznacza wykrzyknik przed wynikiem. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po zapoznaniu się z całością wyników będzie można coś więcej powiedzieć.