Jak interpretować wynik badania biopsji i co on oznacza dla 67-latki?

Witam Wyniki biopsji mojej mamy. Komórki nabłonkowe z jaką chromatyna jądrową z iluzjami I przewężeniami wewnatrz jądrowymi, skąpy Milo is. Co to znaczy? Joanna

Lek. Michał Lenard

Wynik badania musi być oceniony przez specjalistę zlecającego badanie, z uwzględnieniem innych badań, historii choroby i Pani stanu klinicznego. Pozdrawiam!