Jak interpretować wynik badania krwi u 12-latka?
WITAM chłopiec rok ur. 2006 badania krwi :neu 1,49tys/ql, neu %31,7%, mono%14,2 %, baso0,065tys/ql,baso%1,39%, rdw 15,5 %, mpv 6,29fl, badanie moczu ph 8, barwa żłota, przjrzystość lekko mętny, ciężar 1,027, sg 1,015 kg/l, leukocyty w polu widz.1-3,erytrocyty świeże 3-5 w polu widz,erytrocyty wyługowane 7-15 w polu widzenia, nabłonki płaskie pojedyncze, badanie usg jamy brzusznej nic nie wykazało, proszę o analizę i ewn. do jakiego lekarza powinnam się zgłosić, dziękuję

MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry