Czy wyniki badań wskazują na problemy z nerkami?

Witam. Ostatnio robiłam badanie moczu oraz kreatyninę w osoczu. Wynik moczu w normie ale ciągle podczas każdego badania cięż.wł. moczu mam poniżej normy zaznaczony na czerwono. Obecnie 1012 oraz kreatynina powyżej górnej normy lab. obecnie 0,99 mg/dl zaznacz. również na czerwono.Kreatynina często jest powyżej górnej normy labolat. GFR waha się od 55- 63 ml/min. Jestem pacjentką kardiologiczną oraz mam zanikowe zapalenie tarczycy. Czy nerki to mój następny problem?

Nie musi to oznaczać ,,nową" chorobę. Bardzo możliwe, że jest to konsekwencja choroby serca, a może leków stosowanych w czasie tej choroby. Na pewno trzeba na te wskaźniki zwrócić uwagę. Nie musi to jednak oznaczać poważnych konsekwencji zdrowotnych.