Jak interpretować wynik badania PET po operacji guza ślinianki przyusznej?

Mój 20 letni syn rok temu przeszedł operację guza ślinianki przyusznej- rak złośliwy. Po miesiącu reoperacje a potem radioterapia.W maju tego roku miał robione badanie Pet w kierunku przerzutow i nie ma cech wznowy ani przerzutow. Jednak martwi mnie zapis zmiana tankowania 21 /11mm, (SUV max =2,3) przetrwała grasica. Czy to coś poważnego i czy należy to skonsultować z lekarzem? Jeśli tak to z jakim? Dodam że syn od radioterapii uskarża się na słabość i meczliwosc mięśni.

Lek. Michał Lenard

Zmiana nie wygląda na niepokojącą, ale wynik powinien ocenić lekarz prowadzący Pani syna. Pozdrawiam!