Co oznacza ból między żebrami?

Dzień dobry, od dłuższego czasu mam bóle pomiędzy zebrami, teraz bol jest kręgosłupa promieniuje do klatki piersiowej ramienia żeber, również przenosi się na szyję i głowę. Wszystkie badania, które miałem zlecone rezonans, tomograf, PET nie wykazały żadnych poważnych zmian, jedynie przepukliny na C2c3 oraz C5C6, żadne przeciwbólowe nie działają. Ogólnie jestem zmęczony, mam mocne bóle mięśni ramion karku itp, mój wiek 41 lat,

A jak kręgosłup PIERSIOWY TH, postawa, waga, sprawność; kaszel, palenie papierosów ???

Nie można wykluczyć, że ból ma związek ze stresem, jest przejawem napięcia, niepokoju,

Bóle międzyżebrowe moze z przeciążenia, siedzenia przy komputerze, braku ćwiczeń ??

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog