Co robić z tym bólem głowy od 4 tygodni?

Dzień dobry, od 4 tygodni cierpię na ból głowy /potylica i za uszami- ból pulsujący, w skroniach, czoło - sciskająco-pulsujący/, czasem jednostronny zazwyczaj po lewej stronie, zawroty głowy, mrowienie twarzy, skóry głowy, drżenie mięśni nóg i rąk. TK, ekg w porządku, badania krwi w normie, crp 2, TSH, alt, potas, cholesterol,glukoza w normie. Brak koncentracji, nie możność skupienia, brak sił. Laryngolog, okulista twierdzą, że problem neurologiczny. Lekarz POZ przepisał triticco na noc, bo budziłam się w nocy. W listopadzie rozpoznanie nadciśnienia 1stopnia - biorę piramil 1,25mg. Czekam na wizytę u neurologa i kardiologa /termin za m-c/, ale denerwuję, bo jakość mojego życia znacznie się pogorszyła. Ból utrudnia normalne funkcjonowanie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... na pewno ważne nadciśnienie tętnicze, stresy, niepokój, może też tryb pracy, bóle karrku, szyi, napięciowe przy pracy z komp, w pochyleniu Zwyrodnienia kręgosłupa?? Dobrze, że badania laboratoryjne i TK głowy w normie Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog https://www.znanylekarz.pl/maria-magdalena-wysocka-bakowska/neurolog-diagnostyk/warszawa

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog