Czy należy wykonać kolejne badania po upadku na hulajnodze?

Witam, Mężczyzna lat 29, miałem wypadek na hulajnodze, nie do końca jasne czy doszło do zderzenia z samochodem. Utrata przytomności, uderzenie głową o beton, utrata krwi, bez szycia. Tk głowy bez kontrastu, bez zmian. Obecnie, światłowstręt, dźwiękowstręt, brak apetytu, rozbicie, zmęczenie, bóle szyi i głowy, lekkie zawroty. 4 dni od wypadku. Czy są konieczne dodatkowe badania? Czy obecne objawy są niebezpieczne?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 2 miesiące temu

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań; Jakie inne czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ???

Jaki stan obecny i dolegliwości ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen;

Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog

https://www.znanylekarz.pl/maria-magdalena-wysocka-bakowska/neurolog-diagnostyk/warszawa