Czy torbiel podpajęczynówkowa to powód do obaw?

Witam Ostatnio miałam robiony tomograf z powodu silnych bóli prawej skroni wyszedl dobrze pozniej rezonans z kontrastemwyszla mala torbiel 4mm podpajeczykowa ból jest ostry i czasem promienieje na czubek glowy i szyję czy mogę przestać się nie pokoic? Neurolog stwierdził mocne migreny.

Bóle głowy do pełnej konsultacji ; Opisy badań TK i MRI nie budzą obaw... " tomograf z powodu silnych bóli prawej skroni wyszedl dobrze pozniej rezonans z kontrastem wyszla mala torbiel 4mm podpajeczykowa" Jaki stan ogólny,? jak ciśnienie krwi, Jakie inne leki ??. Do obejrzenia Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, . Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, https://www.znanylekarz.pl/maria-magdalena-wysocka-bakowska/neurolog-diagnostyk/warszawa