Co może znaczyć ból kręgosłupa i kolana?

Co mam zrobić jak mnie boli kregosłup od górnego kręgów szyjnych ani oddychać nie idzie a w dodatku kolano mnie boli i nie umiem chodzić smaruje maścią woltaren, ale nie pomaga.

Nie wiem i nie umiem powiedzieć bez PACJENTA! . WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań laboratoryjnych ; RTG, etc. Jaki stan ogólny, jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ? Jakie leki?? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Istotny też styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog