Co mogą znaczyć takie bóle oczu?

Witam mam 20 lat od pół roku zmagam się z uporczywymi bólami oczu-oczodołu nie potrafię dokładnie określić czuję ból gdy poruszam gałkami , również źle się czuje odczuwam niepokój jestem czasami lekko otepiały objawy pojawiają się i znikają . Odwiedziłem już klilku specjalistów okuliste , neurologa laryngologa . Czy takie objawy mogą mieć coś wspólnego z tarczycą

Okulista Neurolog PACJENT< BADANIE< WYNIKI! WAŻNE : Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne, endokrynologiczne ; inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog Pozdrawiam Zapraszam