Czy mogą to być przyczyny bólu głowy?

Ból głowy miałem zrobione RTG zatok w opisie :zatoki prawidłowo powietrzne prawa zatoka czołowa nie wykształcona. Przetrwly szew czołowy. Mam tez podniesione OB i CRP Czy mogą to być przyczyny bólu głowy.

Do pełnej konsultacji RTG " RTG zatok w opisie :zatoki prawidłowo powietrzne prawa zatoka czołowa nie wykształcona. Przetrwały szew czołowy. " to odmiana anatomiczna ;

Niepokojące wysokie OB i CRP ? stan zapalny, infekcja ?

Do pełnej konsultacji PACJENT< BADANIE< WYNIKI! WAŻNE : Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne, endokrynologiczne ; inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog

Pozdrawiam Zapraszam