Co takiego mówi mój opis zatok?

Witam . Mam 26 lat . Ostatnio dokuczają mi zatoki. Lekarz zlecił tk zatok bez kontrastu .Czy jest lekarz który by mi pomógł je odczytać. Wyjaśnił o co chodzi w opisie? Do wizyty jeszcze miesiąc a nic nie rozumiem A wiec w opisie pisze tak . Esowate skrzywienie przegrody kostnej nosa. Hipoplazja prawej zatoki czołowej. Niewielkie przyścienne pogrubienie śluzówki w lewej zatoce czołowej , w sitowiu po prawej , w zatokach szczękowych i w zatoce klinowej . Kompleksy ujściowo przewodowe obustronnie drożne. Obustronne obszary rozrzedzenia struktury kostnej szczękowej wokół korzeni zębów 5,6,7 odcinkowo przerwaniem warwy kostnej kosci .

Do omówienia z Laryngologiem i Stomatologiem ... Opis TK ZATOK:

"Esowate skrzywienie przegrody kostnej nosa. Hipoplazja prawej zatoki czołowej. Niewielkie przyścienne pogrubienie śluzówki w lewej zatoce czołowej , w sitowiu po prawej , w zatokach szczękowych i w zatoce klinowej . Kompleksy ujściowo przewodowe obustronnie drożne. Obustronne obszary rozrzedzenia struktury kostnej szczękowej wokół korzeni zębów 5,6,7 odcinkowo z przerwaniem warstwy kostnej kości . " PACJENT< BADANIE< WYNIKI! WAŻNE : Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne, endokrynologiczne ; inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog Pozdrawiam Zapraszam