TK zatok i zgrubienie śluzówki

TK ZATOK: -w prawej części zatoki czołowej odcinkowe zgrubienie śluzówki około 3 mm. -w części dolnej prawej zatoki szczękowej odcinkowe zgrubienie śluzówki do4mm, w lewej do3mm. -pozostałe zatoki przynosowe prawidłowo powietrzne -pogrubienie śluzówki na małżowinie nosa dolnej prawej -lewowypukłe skrzywienie przegrody nosa -przegroda kostna w zatoce szczękowej lewej -kompleksy ujściowo-przewodowe drożne obustronnie. Od 10 mies. przewlekłe zapalenie zatok.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa. Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego postępowania.