Jak długo mam przyjmować ten lek?

witam; rozpoznanie szpitalne ; zapalenie nerwu przedsionkowego prawego, przebyte zapalenie uch prawego w przeszłości. Wskazania dotyczące leczenia; systematyczne przyjmowanie leku Betaserc ODT 24mg 1-0-1 . Pytanie jak długo mam przyjmować ten lek bul i zawroty głowy utrzymują się porą jesienną i zimową pozdrawiam.

Nie wiem, MRI do obejrzenia; do interpretacji klinicznej . Do pełnej konsultacji PACJENT< BADANIE< WYNIKI! WAŻNE : Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne, endokrynologiczne ; inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog

Pozdrawiam Zapraszam