Jak leczyć ten szum w uchu?

Witam serdecznie, Kilka lat temu miałem wypadek - upadek z wysokości i niestety upadłem na tył głowy. Skutki były dość ciężkie- złamanie podstawy czaszki - łuski kości potylicznej i piramidy kości skroniowej. Dodatkowo rozerwana błona bębenkowa i krwiak podpajęczynówkowy. Niestety od jakiegoś czasu zauważam jakby nasilający się szum w uchu. Wcześniej też to występowało ale miało mniejsze nasilenie. Proszę o poradę czy możliwe jest leczenie i może jakieś wskazówki co robić. Z góry dziękuję. Mężczyzna lat 39

Szumy uszne są trudne do leczenia >> Klinika Szumów Usznych Kajetany koło Warszawy

WAŻNY PACJENT; BADANIE; WYNIKI! WAŻNE : Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne, endokrynologiczne ; inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog Pozdrawiam Zapraszam