Jak się pozbyć takiego pisku w uchu?

Witam. Mam problem z piskiem w uchu. Kilka lat temu miałam wstrząśnienie mózgu. Po wyjściu ze szpitala zaczęło mi piszczeć w uchu. Pisk był mocny ,po kilku godzinach ucichł. Słyszałam go tylko w zupełnie cichym pomieszczeniu. Nie był uciążliwy. Oczywiście byłam u lekarzy brałam vicebrol i nic nie pomagało. Nauczyłam się z tym żyć. Jednak teraz pisk się nasilił i jest bardzo dokuczliwy. Lekarz powiedział, że jak tak jest od dawna to tak zostanie. Brałam cinnarizinum ale nie pomaga. Zaczyna mi to przeszkadzać w codziennym życiu nie mówiąc o ciszy w noc. Czy jest choć jeden lekarz, który jest w stanie mi pomóc? Co mam robić bo tak jest trudno wytrzymać z tym piskiem.

Unikać spadków ciśnienia krwi!!! Ćwiczenia posturalne

Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog