Na jakiej podstawie stwierdza się padaczkę?

16 lat temu miałam epizod padaczkowy. W eeg wyszła napadowość, jednak z tego co czytam nie można stwierdzić padaczki po jednorazowy napadzie. Przez 5 lat brałam bardzo mocne leki które zmieniły mnie w zombie bez kontaktu, Jednak lekarz nie widział w tym problemu. Od ponad 11 lat jestem bez leków (łącznie 16 lat bez ataku i 11 bez leków). Teraz jestem w 20tc ginekolog prowadzący żąda ode mnie zaświadczenia od neurologa że mogę rodzić naturalnie. Nie rozumiem jednak na jakiej podstawie ten neurolog ma wydać to zaświadczenie? Dokumentacja jest stara, wyniki mają 'datę ważności " a do nowych nie ma żadnych wskazań.

Najważniejsze, ze nie była ataków padaczki od 14 lat, bez leków 11 lat

Do pełnej konsultacji neurologicznej ; Jaki nastrój i sen ? Jaka waga ?? Ćwiczenia posturalne, dla kręgosłupa, oddechowe, relaksujące, P Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog