Czy możliwa jest regeneracja tego nerwu?

Witam. Mam pytanie: otóż mam porażony nerw twarzowy po operacji guza ślinianki ( schwanoma) jestem ciekawa czy jest szabsa na regeneracje tego nerwu i powrocenie mimiki. Ile taki nerw maksymalnie sie regeneruje. Pozdrawiam

Do pełnej konsultacji neurologicznej Laryngologicznej Wazne badanie, stopień uszkodzenia nerwu, czas od uszkodzenia, wyniki rehabilitacji Wynik EMG ? Jaki nastrój i sen ? Jaka waga ?? Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog