Co mogą oznaczać te trzaski w uchu?

Witam od dwóch lat posiadam dziwne trzaski w lewym uchu tak jak by odgłos skrzypania lub coś jak by woda w uchu była jest to słyszalne najbardziej przy poruszaniu podniebienia i w trakcję zamykania ust (stykania się górnej części zębów z dolnymi) a przy tym niekiedy napadowe zawroty głowy i bóle głowy po tej lewej stronie w obrębie ucha lewego.

Trudno powiedzieć bez badania pacjenta..Opis to za mało Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY JEST PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało .. Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań; Jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog