Czy to faktycznie jest spowodowane migreną?

Badanie rezonansu ze względu szukania przyczyny głuchoty przewodzeniowej w prawym uchu. Wynik: w badaniu uwidoczniono pojedyncze ogniska hiperintensywne w obrazach FLAIR i T2 5x3mm w strukturach lewej półkuli przy komorze III. Opisywana zmiana może odpowiadać demielinizacji naczyniowej na tle mikroangiopatii w przebiegu migreny, nadciśnienia, cukrzycy. Mam niskie ciśnienie i brak cukrzycy (robione badania). Czy to może faktycznie być spowodowane migrena (kilka lat temu miewałam) czy SM?

Obraz MRI do interpretacji klinicznej, po konsultacji .

Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog