Jak leczyć białą wydzielinę z oczu?

Po 2antybiotykach na drogi oddechowy zaczęły się moje problemy z oczami. Są posklejane, z biała wydzieliną w oczu, są lepkkie, lzawią i czasem są czerwone. Dostałam już 3paczki kropli i dosłownie żadnej poprawy. Dostałam krople przeciwbakeryjne takie jak: Floxal, Dicortineff, Vigamox. Dlaczego te silne krople nie pomogły ani troche? Co robić ?

Witam.bo nie jest to infekcją. Żadnych antybiotyków więcej. Pani oczy są pozbawione ochrony ponieważ łzy zostały wyjął owiane 5 antybiotykami. Zalecam spokój 6 tygodni. Stosować regeneracje czyli Sol. Bepanthen a na noc HyloParin lub Corneregel 1x.proszę obserwować czy z dróg łzowych nie wychodzą białe kaczki. Obawiam się grzybicy. Pozdrawiam serdecznie. Aha. Wit.c 1 g dobę.