Jak leczyć podejrzenie zapalenie węzła chłonnego z martwicą?

Witam, od 3-4 tygodni pojawił mi się mały guz który starsznie mnie boli pod lewa pachą. Jest on może wielkości 3 cm, boli gdy ruszam ręka. Byłem u lekarza na prześwietleniu i jest widoczna podskórna hypogeniczna, nieregularna zmiana.. wniosek: podejrzenie zapalenie węzła chłonnego z martwica/zropieniem. Dostałem na to antybiotyk lecz nie pomogło, skoczyłem go i badał bardzo boli. Co mam czynić? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest usg , proszę koniecznie udac się ponownie do lekarza prowadzącego leczenie