Jak poradzić sobie z wahaniami wagi u 21-latki?

Witam. Mam 21 lat 176cm i 59 kg i nie mogę wrócić do wagi z liceum 54kg. Ostatnio przytyłam przez objadanie z 53kg do 60kg w 7 mies. Od około 2 miesięcy biegam, ćwiczę, spadło jedynie 1kg i po 2 cm z obwodu jak dla mnie mało bo potrafiło spadać kiedyś po 1kg tygodniowo i to szybko. Niestety od około 2 lat mam problem również z trądzikiem gdzie kiedyś nawet wągra na nosie nie miałam. Waga potrafi wahać się około 7kg co mnie też niepokoi.Rodzice mają chorą tarczycę ja badalam 2 lata temu i nie mam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę udać się do pobliskiego dietetyka który Panią zbada i dobierze odpowiednią dietę.

Pozdrawiam