Jak poradzić sobie ze ściągnięciem napletka po zabiegu u dziecka?

Witam Mój 6 letni stn miał zabieg odklejenia napletka, niestety bardzo go boli teraz i obawiam sie ze nie damy rady sami tego ściagać prawidłowo, dziecko płacze i krzyczy, pani chirurg zaleciła nam jedynie okłady z rivanolu... co zrobić? Sama jestem chyba zbyt wrażliwa by sprawić dziecku taki ból, poza tym obawiam sie ze go nie utrzymam..

Witam. Niestety obecne problemy są efektem 5-cio letniego opóźnienia w działaniach. Po wygojeniu i okładach należało by rozpocząć próby systematycznego oswojenia dziecka z manipulacją i próbami odprowadzania. Istnieją maści, które mogą poprawić te działania, ale potrzebna jest osobista kontrola - niestety nie na odległość internetową.